Теми занять

  • коректний діалог та документування при жорсткому тиску,
  • у яких випадках і як це робити,
  • фатальність та точки неповернення,
  • точки згоди та шляхи їх знаходження,
  • техніки амортизації

Але найперше, що потрібно для освоєння конфліктології та техніки переговорного процесу, — це навчитися відчувати і контролювати свою войовничість!

Практики з бойових мистецтв як метод освоєння агресії

 

 

“Далі ми освоювали прийоми нападу та самозахисту з різних бойових мистецтв. До речі, ця практика теж приносила мені величезне задоволення 🙂
Після 7 днів бойових тренувань виникло розуміння, яким я хочу поділитися. Коли ти починаєш відчувати, на що здатне твоє тіло, і на що воно не здатне, виникає більш чітке розуміння своїх маніпурних можливостей взагалі. У будь-яких складних ситуаціях, у тому числі конфліктних, ти починаєш адекватніше оцінювати свої сили та сили опонента. Починаєш концентруватись на своїх інтересах, а не на підтримці образу маніпурної людини. Як наслідок, знижується рівень зайвої агресивності, зникає бажання показати свою найчастіше неіснуючу «крутість». Це самовідчуття, що виникло у практикуючих, стало хорошим фундаментом для подальших більш складних практик, яким навчав Олексій — пошуку та застосуванню максимально ефективних способів досягнення своїх цілей»
Євгенія Чорнобай, керівник Школи сексуального розвитку “Апсара”