Центр. Вихор. Тотальність

Перше, що хочеться згадати, озирнувшись на ці зимові карпатські дні — семінар вдався. Так, багато питань викликав суто чоловічий склад семінару. Скажу одразу – такий вибір позитивно вплинув на формування наміру до практики, сприял зосередженню уваги на переживаннях та темах семінару.

Мета семінару – занурення у силові чоловічі енергії та актуалізація їх форм розгортання була виконана. Щільний режим семінару від підйому о 7:00 до відбою о 23:30 створював каркас семінару, формуючи дисципліну. Наростання фізичних навантажень, тренування на фоні втоми дозволяли актуалізувати психологічні особливості поведінки і зачепити, а найчастіше оголити суть неефективних форм прояву.

Аналіз, розбір звичних форм, їх переосмислення та пошук нових, ефективних розвивав свідомість, розширюючи та одночасно поглиблюючи погляди учасників на нові права розгортання себе. Відчуття плеча партнера, повага до партнера під час парних тренувань, вирішення групових силових завдань, пошук нових одночасно зухвалих та конструктивних форм об’єднував та розвивав. Приємно порадував загальний дух і настрій команди, загальна готовність напружуватися та виходити зі звичної зони комфорту, бажаючи тотально проживати стан напруги та ввімкненості маніпури.

Декілька знімків, постараюся передати дух семінару та красу місця.

Природа зачарувала одразу. Погода була різна і краєвид постійно змінювався. Хлопці, щоб з’їхати на бордах незайманим снігом, піднялися на снігоходах на вершину гори. “Дах світу”

 

 

Денний час, коли дозволяла погода віддавали катанню. Багато хто вперше встав на лижі чи сноуборд. Окремо хочеться подякувати хлопцям, які мають досвід катання за увагу та відповідальність у навчанні новачків.

На розвиток особистісного стрижня чудово впливають екстремальні види спорту, саме тому захотілося провести зимовий семінар у Карпатах. На куражі та задоволенні легше долати страх і виходити за звичні рамки себе. Координація тіла, відчуття його узгодженості є важливою основою для відчуття впевненості.

Скоординувати, зробити це вчасно, перебудувати, прискоритися, згрупуватися, оцінити обстановку та блискавично ухвалити рішення – якості, які необхідні при соціальному розгортанні та реалізації себе в робочому повсякденному просторі.

Зв’язок прямий. Корінь у тілесному самовідчутті: катання розвиває таку важливу якість, як сміливість

 

2013_1

Найближчий водоспад зачарував своєю красою та енергійністю. Незважаючи на дощ, хлопці сміливо викупалися під його холодними водами

2013_2
Ранкове тренування у світанковій імлі

 

 

Вивчення Ката з карате. Було взято Хеян Нідан з традиції Шотокан Карате – До.

Ката – бойова форма, що будує тіло і дух, що відтворює бойову техніку тієї чи іншої традиції. Цікава двома різними типами Кіай – бойовим енергетичним криком-ударом. Один із них спрямований на виведення енергії, інший на її збирання та посилення форми

 

 

 

Силовий командний тренінг

 

 

Семінар закінчився так само, як і почався – в дуже щільному режимі. Ми роз’їхалися, але досвід залишився із нами. Сподіваюся інтерес до бойових мистецтв, роботи зі зброєю та екстремальних видів спорту проросте і сприятиме розвитку та окультуренню чакри.

Плоди тренінгової та аналітичної роботи, актуалізація та розбудова соціальних взаємодій не будуть проігноровані та проростуть у повсякденній діяльності